• יעוד מכון מנהיגות

  סיוע לארגונים וקהילות במימוש מיטבי של ייעודם תוך כדי התחדשות מתמדת ומיצוי הולך ועולה של הפוטנציאל האנושי, הטכנולוגי והעסקי

 • בניית מרכזי הדרכה ופיתוח כלים ניהוליים ומנהיגותיים

 • ייעוץ מערכתי והדרכה תוך ארגונית

 • הקמה והפעלה של קהילות מנהיגים וירטואליות

מכון מנהיגות

Logo_ins-300x208

 

 אודות


מנהיגות מתמחה בסיוע לארגונים וקהילות לממש ולהגדיל פוטנציאל אנושי, עסקי וארגוני דרך תהליכים כוללים של פיתוח ארגוני-קהילתי, בנית מנגנונים ללמידה ארגונית וניהול הידע ופיתוח מערכתי כולל של דרגי הניהול-מנהיגות של החברה.

 

 החזון שלנו


על מנת לממש את היעוד אנו, צוות מכון מנהיגות, מאמינים ביכולתם של ארגונים להתחדש ולשפר באופן משמעותי את תפקודם על בסיס הפוטנציאל הקיים.

אנו מאמינים כי שינויים בארגונים מתחילים מתוך ה"יש" , מתוך האפשר מתוך הרצון של אנשים וקבוצות להשתנות.

 • בשונה מתפיסות מקובלות אנו מאמינים כי מנהיגות בארגונים קיימת ונדרשת בכל הרמות הארגוניות וכי ביכולתם של אלה (בכל הרמות) להשפיע באופן ניכר על הארגון והקהילה.
 • יתר על כן מנהיגות אינה נחלתם של מנהלים בלבד, אלא עשויה להיות נחלתם של עובדים רבים נוספים. מנהיגות שעיקרה היא נטילת אחריות, יוזמה, דחף להתחדשות ומימוש עולה של פוטנציאל אישי וקבוצתי אינה קיימת רק בהנהלת הארגון. "אנרגיה" מסוג זה חשוב לפתח ולגייס מכל אחד מחברי הארגון על מנת שיוציאו מעצמם ומסביבתם הקרובה את המרב.
 • אנו מאמינים כי צמיחתם האישית של חברי ארגון וקהילה, עולה בקנה אחד עם קידומם של יעדים ומשימות ועם צמיחתן והתפתחותן של המערכות. סנכרון זה מתרחש באווירה של פתיחות ודיאלוג באמצעותו הופכת כל התנסות אישית לצמיחה וכל פעילות לידע ותשתית ארגונית. כשתהליכים אלה הופכים לרוטינה מטמיעה המערכת ערכים של מצוינות פנימה והצטיינות בלתי פוסקת מול הסביבה.
 • גם אנחנו בתוך מכון מנהיגות פועלים כצוות לומד ומוביל של אנשי מקצוע המשלב מנגנונים של ניהול פרויקטים וניהול ידע ביחד עם מתן עצמאות מקצועית ותפקודית ומרחב לביטוי עצמי של כל חברי המכון. כמכון המתמקד בפיתוח והובלה מקצועית אנו מקדישים משאבים רבים להתעדכנות מקצועית, לפיתוח קונצפטואלי ומתודולוגי ולהפצת הידע בקהילייה המקצועית.
 • מתוך התייחסות לתהליכים של מיזוג וגלובליזציה העוברים על ארגונים התחלנו לפעול בשיתוף אסטרטגי עם מסגרות יעוץ בין-לאומיות. בשלב זה אנו בתהליכי שיתוף עם Deloitte & Touche ו – CYBERTECH CONSULTING בניו – יורק.

 

יועצי המכון


מנהיגות כולל צוות יועצים מובילים בתחומים רלבנטיים של מדעי ההתנהגות ומנהל עסקים. מעבר ליכולת כוללת של ליווי והובלת תהליכי שינוי, מתמחה כל אחד מהיועצים בתחום משלים (סיוע למנהלים בעיצוב והטמעת חזון ארגוני, ליווי מנהלים בכירים בתהליכי כניסה לתפקיד, סיוע בהובלת שינויים מערכתיים כוללים, בניה ופיתוח של צוותים ויעוץ אישי-קליני למנהלים).

כ"ץ נתנאל (תני)

פסיכולוג ארגוני, בעל ניסיון רב בליווי הובלת תהליכי שינוי מערכתי רחבי הקף, יעוץ לגיבוש והטמעת חזון, פיתוח מערכות לומדות ובניית מנגנונים לניהול הידע.

כ"ץ דותן איריס

פסיכולוגית קלינית (מומחית) וארגונית, בעלת ניסיון רב שנים בטיפול אישי ומערכתי, בהנחיית קבוצות ויעוץ אישי למנהלים. מדריכה יועצים ופסיכולוגים בתחום הקליני והארגוני.

יצחקי גדעון (גידי)

יועץ ארגוני ומנהל פרויקטים בכיר, (לימודי MA פסיכולוגיה קלינית של הילד אוניברסיטת ת"א) ובוגר התכנית להכשרת מנחי קבוצות. מתמחה בליווי שינויים מערכתיים, תכנון וניהול אסטרטגי, תהליכים מערכתיים לשיפור שירות ופיתוח מנהיגות בכירה. בעל ניסיון רב בהנחיית קבוצות חשיבה, קבוצות מנהלים ויעוץ אישי להנהלה בכירה.

פרנק תומר

פסיכולוג קליני (מומחה), יועץ ארגוני ומנהל פרויקטים, בעל ניסיון בטיפול אישי, בייעוץ אישי למנהלים, הנחית קבוצות לפיתוח מנהלים, פיתוחי צוותים ויעוץ מערכתי בתהליכי צמיחה ושינוי. מנחה תוכנית ההכשרה במכון.

ליעד עייש

יועצת ארגונית. בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה וסוציולוגיה בבר-אילן.
במהלך כתיבת תזה לקבלת תואר מוסמך בפסיכולוגיה חברתית- ארגונית באוניברסיטת בר-אילן.
ניסיון בפיתוח וניהול תהליכי מיון והערכת מנהלים, בפיתוח ובהנחיית קבוצות מנהלים וייעוץ אישי, פיתוח וביצוע תהליכי אבחון והתערבות מערכתיים.

אלון קלמוביץ

 M.sc בניהול והתנהגות ארגונית -אוניברסיטת ת"א.
יועץ לפיתוח ארגוני, בעל ניסיון בליווי מנהלים בכירים, פיתוח מיומנויות בינאישיות והטמעת תהליכי שירות ומכירה.
מנחה קבוצות, מוביל תהליכים לפיתוח ושינוי בארגונים ממזגרים מגוונים..
חלק מסגל ההוראה בתוכנית לתואר שני בייעוץ ארגוני באוניברסיטת תל אביב
בקורסי הניהול והייעוץ , משא ומתן , ניהול צוותים ואתיקה.
חבר בצווות פיתוח הכשרות ולמידה באיגוד הישראלי לפיתוח ארגוני -איפ"א.

כהן אשירה

מנהלת משרד. הצטרפה לצוות בשנת 2007 ולאחר 20 שנות עבודה במזכירות ובניהול משרד/משרדי עורכי דין וייעוץ ארגוני. אחראית על תחום האדמיניסטרציה ומערך התשלומים והגביה, בק אופיס, תמיכה ליועצים ושירות ללקוחות. בעבר הנדסאית אדריכלות-נוף.

לקוחות


משרד החוץ
משרד החקלאות
yes יס
 
 
 broadcom ברודקום
 נייר חדרה
מוזיאון תל אביב
נטפים
ויסוצקי

 

 

ליצירת קשר

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  נושא

  תוכן ההודעה

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *