חברת MADSEC בתנופת גידול – הכפילה את מצבת העובדים והקימה חדר סייבר מתקדם

חברת MadSec, המתמחה בתחום אבטחת המידע בישראל, נמצאת במגמת התרחבות. בשל העלייה המשמעותית במספר הלקוחות, החברה הכפילה את מצבת העובדים, העומדת כיום על 26 עובדים. בעקבות תנופת הגידול עברה למשרדים חדשים בצ'ק פוסט בחיפה.

דורון סיון מנכ

דורון סיון מנכ"ל חברת מדסק וניר אמקייס סמנכ"ל חברת מדסק

 

המשרדים החדשים כוללים את משרדי העובדים, לשכת ההנהלה וחדר סייבר מתקדם, שנותן מענה 24/7  למוסדות בנקאיים, חברות שמונפקות בבורסה, ארגונים גדולים, חברות ישראליות שנמצאות בפריסה בינלאומית, וכמובן ללקוחות שנמצאים מסיבות שונות תחת מתקפת סייבר.

חדר הסייבר מצויד במערכת המקושרת לעשרות מוקדים קריטיים בעולם ובטכנולוגיה שמאפשרת בזמן אמת לסייע במקרי Forensics לארגונים שנמצאים תחת מתקפה. חדר הסייבר פועל מסביב לשעון ומאויש על ידי אנשי צוות ורובוטים שמופעלים ללא הרף. כמו כן, ישנם עובדים נוספים בחדר הסייבר אשר דוברי שפות, כגון: סינית, רוסית, פרסית וערבית.

חדר הסייבר במדסק

חדר הסייבר במדסק

 

אודות מרכז הסייבר של חברת MadSec

מרכז הסייבר נותן מענה וערוך להתמודד עם כל סוגי מתקפות הסייבר שישראל ומדינות אחרות בעולם חוו לאורך השנים כגון מתקפת מניעת שירות (DDOS);

מתקפת השחתה (Defacement) של אתרים; חשיפת פרטים ומידע חסוי; ומתקפות פנימיות בתוך הארגון שהחמורה ביניהן היא השתלה של רכיבי (APT  Advanced Persistent Threat) שיכולים לשבת במחשבי הארגון ולבצע פעולות ריגול או גניבת מידע.  מרכז הסייבר של MADSEC ערוך לסוג מתקפה זו באמצעות מערכת ייעודית, שמטרתה לזהות את אותם איומים שקטים. במידה ומזוהים קבצים חשודים, הם עוברים לאנליסטים של החברה שמבצעים Reverse Engineering ומוודאים את רמת הסיכון.

 

אודות Security MADSEC

חברת Security MADSEC הינה חברה מובילה בתחום אבטחת המידע בישראל. החברה מספקת ללקוחותיה פתרונות מתקדמים בתחום הייעוץ. סל השירותים של החברה כולל בין היתר: מבדקי חסינות אפליקטיביים, מבדקי חוסן תשתיתיים, סקרי סיכונים, ניהול סיכונים וייעוץ ליווי וניהול פרויקטים באבטחת מידע . בחברה מועסקים מומחים בעלי ניסיון רב והסמכות רבות בתחום אבטחת המידע.

לקוחות נבחרים של החברה כוללים את: waze, עיריית ירושלים, מלם תים, משרד התמ"ת, אלביט מערכות, תמה, גטר טק, exlibris ועוד.

לפרטים נוספים: www.madsec.co.il

 

 

קישורים רלבנטים לאתר: 

 

יכול לעניין..

עדה מרקמן

להשיג יותר בפחות שירות חדשני לצמצום ה- TCO ביישומי SAP

 מאת: עדה מרקמן *   פורסם לראשונה באתר Academics ספריית המאמרים של ישראל בתאריך 19/2/12 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *