הודעה לעיתונות (31.5.10): בינת תקשורת מחשבים הוסמכה לספק שירותי ענן של מיקרוסופט בישראל

rtf5542813956_2217423074

 

הודעה לעיתונות 31.05.10

 

 חברת בינת תקשורת מחשבים, מקבוצת רד-בינת, הוסמכה לספק בישראל את Microsoft On Line Services – חבילת השירותים המנוהלים בענן של מיקרוסופט (נסדא"ק: MSFT). כל שירותי Microsoft On Line זמינים ללקוחות בינת תקשורת כולל ארגונים בכל הגדלים.

שיתוף הפעולה עם מיקרוסופט מאפשר לבינת תקשורת לספק ללקוחותיה את חבילת השירותים המנוהלים של מיקרוסופט בענן (( Microsoft On Line, הכוללת את המערכות: Exchange לשליחה וקבלת דוא"ל, SharePoint לשיתוף וניהול מסמכים, OCS לתקשורת אחודה, Office Live Meeting לשיחות ועידה ושיתוף קבצים.

בינת מערכות תוכנה, מקבוצת רד-בינת, תספק את ההתאמות לדרישות האפיון של הלקוחות עבור מערכות ה-SharePoint ו-CRM, וכלי מיגרציה להסבת מערכות ארגוניות ותכנים ארגוניים לענן.

פלביו מנטלמכר, מנהל טכנולוגיות ראשי, בינת תקשורת מחשבים: "מיקרוסופט השיקה את חבילת Microsoft On line לפני כחודש בישראל, ומאז עברה בינת תהליכי הסמכות על מנת להיות שותף עסקי שלה. הרחבנו את מערך השירותים המנוהלים במודל מיקור חוץ ואירוח שרתים, כולל מערכות ניהול ויכולות תמיכה על מנת לספק את סל השירותים הנוסף של Microsoft On Line ללקוחותינו. הסינרגיה עם מיקרוסופט תאפשר אספקת שירות שכולל מחשוב ענן, ניטור ובקרה 7/24, וכעת גם שילובם בשירותים חדשים כמו שרתים וירטואליים, גיבוי, אחסון, DRP ומנגנוני אבטחת מידע בענן."

סיגל קלמנסון קושניר, סמנכ"לית השיווק, מיקרוסופט ישראל: "מערך השותפים בתחום שירותי Microsoft Online מונה כבר 30 מפיצים והוא גדל בקצב מואץ לאור ההתעניינות הגדולה במגזר העסקי וההזדמנות העסקית למשווקים. בינת, בעלת הניסיון הרב במחשוב עסקי וצבר לקוחות ממדרגה ראשונה, תהיה ללא ספק אחת ממובילות שוק הענן המבטיח ואנו שמחים על הצטרפותה לאקו סיסטם החדש."

בינת תקשורת ומיקרוסופט הכריזו על תחילת שיתוף הפעולה ביניהן במסגרת כנס בינת אקספו 2010, הכנס הגדול ביותר בשוק התקשורת והמחשוב בישראל, שהתקיים ב-10 במאי בגני התערוכה, תל אביב.

 

קישורים רלבנטים באתר:

יכול לעניין..

אתוסיה: מחקר שוק במקצועות התוכנה, אוגוסט 2013: המהנדסים בראש סולם השכר, הרבה לפני כולם

ידיעה לעיתונות מנתונים עדכניים שאספה חטיבת המחקר של אתוסיה, מרוויחים המהנדסים בממוצע עד 40% יותר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *