הודעה על מתן היתר כללי להעבדה בענף השמירה בשעות נוספות (הוראת שעה)

 

 מאת:  עו"ד הילה פורת*    rtf1662717521_291812631

 

ביום 14/7/14 פורסמה הודעה על מתן היתר כללי להעבדה בענף השמירה בשעות נוספות (הוראת שעה), לפיה ניתן היתר כללי להעבדת מאבטחים בענף השמירה – מיום 14/7/14 עד ליום שבו תפוג ההכרזה על מצב מיוחד בעורף (שניתנה ביום 8/7/2014), הארכתה או חידושה, כמפורט בהוראות ההיתר.

 

להלן הוראות ההיתר:

  1. היתר להעבדה בשעות נוספות

א. על אף האמור בסעיף 3 להיתר כללי להעבדה בשמירה במנוחה השבועית ובשעות נוספות בתקופת תוקפו של היתר זה ניתן להעביד עובד בשמירה עד 14 שעות עבודה ביום כולל שעות נוספות ובלבד שהעובד הביע את הסכמתו לכך.

ב. לא יועסק עובד בשמירה לפי היתר זה מעל ל- 40 שעות נוספות בשבוע.

  1. תחולה

היתר זה יחול לגבי עובד בשמירה המועסק לא יותר משישה ימים בשבוע עבודה.

  1. תוקף

תוקפו של היתר זה מיום פרסומו עד ליום שבו תפוג ההכרזה על מצב מיוחד בעורף שניתנה ביום י' בתמוז התשע"ד (8 ביולי 2014), הארכתה או חידושה.

 

 

* המאמר לקוח מתוך המהדורה החדשה של הספר דיני עבודה המדריך המלא (הילה פורת, עו"ד), אשר יצא לאור בסוף חודש דצמבר 2012. המהדורה החדשה כוללת התייחסות מפורטת לחידושים בתחום דיני העבודה (כולל החוק החדש להגברת האכיפה). הספר ערוך לפי נושאים (כולל תוכן עניינים מפורט) ומהווה כלי עבודה מעשי ומקצועי לעוסקים בתחום דיני העבודה והשכר. עו"ד הילה פורת, מנהלת ובעלת משרד עורכי דין הילה פורת ושות' המתמחה במתן שירותים משפטיים מגוונים למעסיקים בתחום דיני העבודה, מנהלת הפורטל "עולם העבודה" ומחברת הספרים : "דיני עבודה – המדריך המלא" ו-"הסכמים, מסמכים וטפסים בדיני עבודה".

www.hilaporat.co.il

 

קישורים רלבנטים באתר:

 

 

 

 

 

 

 

 

יכול לעניין..

עבודה בחג פורים

   מאת:  עו"ד הילה פורת*         תקציר האם בחג פורים זכאי עובד …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *