ראשי » ניהול המשאב האנושי » יחסי עבודה » משרד התמ'ת ינגיש את כל החוזים הקיבוציים במשק – 33 אלף במספר!

משרד התמ'ת ינגיש את כל החוזים הקיבוציים במשק – 33 אלף במספר!

 

 

 

משרד התמ"ת ינגיש את כל

החוזים הקיבוציים במשק –

 33 אלף במספר!

הודעה לעיתונות 15/3/12

 

משרד התמ"ת שכר את חברת אימג'סטור לפרויקט סריקה והעלאת כלל החוזים הקיבוצים במשק. החוזים הקיבוציים, המפוזרים בכ- 6000 תיקים שונים בגנזך המדינה, יונגשו לציבור הרחב ויפורסמו באתר האינטרנט של המשרד. הפרויקט, בהיקף השקעה של מאות אלפי ₪, נועד להנגיש את החוזים הקיבוציים לכלל העובדים במשק, כך שכל עובד המשתייך למקום עבודה מסויים, יכיר ויוכל לעמוד על זכויותיו בהתאם להסכם הקיבוצי.

 

 

חברת אימג'סטור התחילה (6/3/12) בסריקת כל החוזים הקיבוציים במשק והעלאתם לרשת באתר האינטרנט של משרד התמ"ת. המדובר בסריקה של כ -33,000 הסכמים קיבוציים שונים הנמצאים בכ-6000 תיקים שונים בגנזך המדינה. העבודה כוללת המרת הקבצים ל – PDF  והטמעתם באמצעות תוכנה ייעודית במשרדי הלקוח. שווי העבודה מוערך במאות אלפי ש"ח ואמור לעלות במלואו לאתר האינטרנט של המשרד תוך כחצי שנה. הנגשתו של מידע חשוב זה לציבור, תאפשר לכל עובד המאוגד בהסכם קיבוצי, לדעת מהם זכויותיו, לאילו השתלמויות וידע הוא זכאי ומהם שווי התעריפים השעתיים הקבועים במסגרת ההסכם הקיבוצי והטבות סוציאליות אחרות הנגזרות מאותו הסכם קיבוצי.

 

שר התמ"ת, שלום שמחון: "האמצעים הטכנולוגיים של ימינו, מאפשרים לכל אזרח עם גישה לאינטרנט להיות נגיש יותר למידע בנוגע לזכויותיו כעובד ומחזקים את יכולתו לעמוד על זכויותיו בפני המעסיק ולפנות לערכאות ממשלתיות או משפטיות, במידה וזכויות אלו אינן מכובדות. לצערי, עד כה, לא הייתה לעובדים במדינת ישראל גישה נוחה וישירה להסכמים הקיבוציים עליהם חתומים הארגונים היציגים שלהם ולמעשה, לא הייתה להם דרך קלה ונוחה לבדוק את זכויותיהם לפי ההסכם. המהפכה באכיפת חוקי העבודה, שעברה בכנסת לפני כחודשיים, נשים דגש לא רק על אכיפת חוקי העסקה הקבועים בחוק אלא גם על חובותיהם של מעסיקים".  

 

אפרים רייך, מנכ"ל אימג'סטור מערכות:  "אנחנו גאים באפשרות שנתן לנו משרד התמ"ת לקחת חלק משמעותי בהנגשת המידע החשוב הזה לציבור. חברת IMAGESTORE  חרטה על דגלה את נושא רתימת הטכנולגיה ההי-טקית לטובת הנגשת מאסות אדירות של מידע שהיו עד לאחרונה אגורים בספריות וגנזכים ללא נגישות מספיקה למשתמש המצוי. אנו בטוחים כי עבודה זו תסייע דווקא לחוליה החלשה בחברה דוגמת צעירים וסטודנטים, עובדי חברות כח אדם, ניקיון, שמירה ועוד שידם איננה משגת לממן שירותי עו"ד המתמחים בדיני עבודה והסכמים קיבוציים בבואם לבדוק את שמגיע להם מכורח אותם הסכמיים קיבוציים."

 

rtf5565198600_3207510893

בצילום: אפריים רייך, מנכ"ל אימג'סטור מערכות

 

אודות אימג'סטור

חברת אימג'סטור מערכות הינה חברה ישראלית שהוקמה בשנת 1991 למתן שירותי סריקה, זיעור, פענוח וטיוב נתונים. כיום אימג'סטור היא החברה המובילה והמתקדמת בישראל, והיחידה המרכזת את מגוון שירותי הסריקה והצילום תחת קורת גג אחת.

חברת IMAGESTORE מפתחת ומפעילה כיום, אמצעי סריקה וטכנולוגיה מהמתקדמים בעולם והיא מעמידה בפני לקוחותיה מגוון רחב של אפשרויות דיגיטציה כגון: סריקת מסמכים (בהיקף של כ-7,000,000 עמודים בחודש), סריקת מסמכים וצילום למיקרופילם בו זמנית, סריקת מיקרופילם, סריקת שרטוטים ומפות, סריקת תמונות ופורמטים / מיוחדים. לאורך מכלול תהליכי הייצור מופעלת באופן מובנה בקרת איכות ברמה גבוהה המבוקרת בהתאם לנוהלי ISO-9001 ותקנים בינ"ל להקניית איכות ארכיבאית נאותה.

קישורים רלבנטים באתר:

 

 

 

 

 

 

 

 

יכול לעניין..

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

עבודה בחג פורים

   מאת:  עו"ד הילה פורת*         תקציר האם בחג פורים זכאי עובד ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *