פורום מנהלי משאבי אנוש

הרחבה לכתבת משאבים, גיליון 230, 10 באוקטובר 2000

 

מנהלי משאבי אנוש נתקלים בחיי העבודה בבעיות וחוויות דומות. פורום מנהלי משאבי אנוש בחברות היי טק הוקם כהזדמנות ומסגרת לביטוי חוויות ובעיות אמיתיות מחיי העבודה והארגון. הפורום מתארח בכל מפגש בחברה אחרת, ונדונו בו עד עתה נושאים שונים כמו גיוס, אופציות, שכר, הערכת עובדים, רווחה, פרסום ועוד. הפורום אינו מתנהל כסדנה אלא כמסגרת בה דנים בדברים – לטוב או לרע, שאפשר להתחלק איתם עם חברי הפורום ומתוך ניסיונו של כל אחד, להעשיר זה את זה. חלוקת המידע והידע הוא מנגנון חיזוק ולא חולשה.

חברי הפורום מחליפים מידע על בסיס אמון, כי הדברים נשארים בתוך הקבוצה בלבד ולא יוצאים החוצה. למרות שמנהלי משאבי אנוש, משתתפים לעתים קרובות באירועים מקצועיים, כמו סמינרים, ימי עיון והרצאות, אך אירועים אלה יותר מדי 'סדורים' ואפילו מלאכותיים, תיאורטיים מדי, ובדרך כלל לא נחשפות בהם "בעיות אמיתיות" בחיי הארגון.

הפורום התגבש ביוזמתן של שתי מנהלות משאבי אנוש, אטי דה-ליאון מחברת "קונקסנט", וענת גלב, כיום ב- DSPC ומתכנס מזה כשנתיים, אחת לחודש. חברים בפורום 17 מנהלי ומנהלות משאבי אנוש, מחברות גדולות, בינוניות וקטנות. "הוא בנוי במסגרת קטנה יחסית, כדי שתהיה אפשרות לתת במה לכל משתתף שרוצה להתבטא".

 

קישורים רלבנטים באתר:

 

 

 

 

 

 

 

 

יכול לעניין..

רוצה שהחברה שלך תגדל? פטר את המנהלים שלך!

    מאת: עפרי קדוש *     עובדים רבים מידי עובדים בשביל הבוס שלהם ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *