חברת דואר ישראל פונה לכל אזרחי ישראל: בואו לסייע לתושבי הדרום, תירמו אמצעי חימום וצעצועים לילדים

חברת דואר ישראל פונה לכל אזרחי ישראל: בואו לסייע לתושבי הדרום, תירמו אמצעי חימום וצעצועים לילדים

חברת דואר ישראל הינה החברה עם רשת הסניפים הגדולה ביותר בישראל. החברה החליטה להעמיד את רשת סניפיה ברחבי הארץ לרשות אזרחי מדינת ישראל המעוניינים לסייע לתושבי הדרום הנמצאים בבתיהם קרוב למרחבים המוגנים בהתאם להנחיות פיקוד העורף.

אז מה עושים?

מחפשים בבית אמצעי חימום שלא משתמשים בהם- שמיכות, תנורים קטנים וכו', כמו כן גם צעצועים, משחקים וספרים לילדים הנמצאים בבתים ללא תעסוקה וללא לימודים. אורזים את החפצים לתרומה בחבילה ומביאים לבית הדואר הקרוב למקום מגוריכם.

את כל החבילות שייתרמו בכל רחבי הארץ תאסוף חברת דואר ישראל מדי יום ביומו ותעביר לאגפי הרווחה בעיריות באר שבע, שדרות, נתיבות, אשקלון ואופקים. ראשי הערים נרתמו מיידית לפרויקט ומחלקות הרווחה יאתרו את הנזקקים ויעבירו להם את הציוד.

המבצע התחיל ביום שני, ה-5.1.09 ויסתיים כעבור שבועיים ב-19.1.09.

גם הפעם, כמו באירועי לחימה קודמים, מתייצבת חברת הדואר על 7,000 עובדיה ו- 700 סניפיה לסייע לתושבים באזורים המופגזים, שאינם יכולים לצאת מביתם, ומביאה אליהם, באמצעות צוותי האשנבאים, הדוורים, הנהגים והשליחים דרישת שלום מהעורף ומחווה של הזדהות בזמנים קשים אלה.

 

לפרטים נוספים: מירב לפידות, דוברת דואר ישראל, 054-2888808

מנהיגים ברשת
www.leadersnet.co.il
leaders@leadersnet.co.il
© כל הזכויות שמורות ל"מנהיגים ברשת"  פברואר 2009. החומר מותר לשימוש אישי בלבד. אין לעשות בחומר שימוש מסחרי/עסקי ו/או להפיצו בכל דרך שהיא (להוציא באמצעות יצירת קישור למאמר ספציפי  ולעמוד הבית במקביל) מבלי לקבל רשות מפורשת בכתב מהנהלת האתר

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *