הודעה לעיתונות (9.6.10): סקר גלובלי של אקסנצ'ר: חברות ביטוח ישקיעו 84 מיליון דולר בשיווק בסלולר ובאינטרנט בשלוש השנים הקרובות

rtf7825910270_89596659

הודעה לעיתונות 09.06.10

 

 63% מחברות הביטוח ציינו כי כל שירותיהן יהיו

זמינים ללקוחות באינטרנט תוך שלוש שנים

21% בלבד ציינו כי השירותים יהיו זמינים

בסלולר תוך שלוש שנים

הסיבות לפיתוח ערוצי השיווק – חידושים טכנולוגיים,

שינויים בהרגלי הצריכה ורגולציה

 

סקר גלובלי חדש של אקסנצ'ר (accenture. ניו יורק: ACN) – המעניקה ייעוץ ניהולי,שירותי טכנולוגיה ומיקור-חוץ בכל העולם, מעלה כי חברות ביטוח מתכוונות להשקיע 84 מיליון דולר במהלך שלוש השנים הקרובות על מנת לשפר את אסטרטגיות ההפצה שלהן.

מטרת הסקר הייתה להבין לעומק את אסטרטגיות ההפצה, עדיפויות ההשקעה והאתגרים העומדים לפני חברות ביטוח בבואן להתמודד עם פיתוח והטמעת תוכניות הפצה מרובות ערוצים.

מהסקר עולה גם כי חברות ביטוח יתחילו להשקיע יותר בתחומי השיווק הדיגיטלי והסלולארי, כולל שיווק ברשתות חברתיות כמו פייסבוק. מאידך, בעוד מספר מוגבל של חברות ביטוח ציינו כי השקעותיהן ממוקדות ביצירת יכולות שיווק דיגיטלי וסלולארי (34% ו-19% בהתאמה), ציינו מרבית החברות כי הן מתכוונות או שוקלות להשקיע בתחומים אלה בעתיד הקרוב (62% ו-49% בהתאמה).

במסגרת הסקר, 14% בלבד מחברות הביטוח ציינו כי הן מתאימות מוצרים, ערוצי הפצה, קידום מכירות, שירותים ואסטרטגיות תמחור לסוג הלקוח, אולם 26% ציינו כי אינן עושות זאת עדיין וכי בכוונתן לעשות כן במהלך שלוש השנים הקרובות.

ממצאים נוספים:

  • הסיבות לפיתוח ערוצי השיווק: 85% ציינו את הופעתן של טכנולוגיות חדשות כסיבה העיקרית להשקעה בשיווק במהלך שלוש השנים הקרובות. 84% ציינו את השינוי בצורכי והתנהגות הלקוחות כסיבה העיקרית, ו-81% ציינו שינויי רגולציה.
  • זמינות שירותי ביטוח בסלולר ואינטרנט: 63% מחברות הביטוח אמרו כי כל שירותיהן, כולל הצעות מחיר, חיתום, בילינג, הגשת תביעות וניהול תיקים, יהיו זמינים ללקוחות על גבי האינטרנט במהלך שלוש השנים הקרובות. 21% בלבד אמרו כי שירותים אלה יהיו זמינים על גבי מכשירי טלפון סלולארי במהלך תקופת זמן זו.
  • תשתית מחשוב מותאמת אסטרטגיה: 63% ציינו כי התאמת תשתית המחשוב לאסטרטגיית הפצה מוגדרת מהווה אתגר עסקי ראשי מבחינתן.

לתוצאות הסקר המלא.

אודות הסקר

אקסנצ'ר כללה בסקר מנהלים בכירים מ-125 חברות ביטוח חיים, נפגעים ורכוש ב-25 מדינות מדצמבר 2009 עד אפריל 2010. המדינות שנסקרו כוללות את ארה"ב, סין, הודו, גרמניה, אוסטרליה, קנדה, ברזיל, מקסיקו, צרפת, אנגליה, איטליה, שוודיה,  שוויץ, דנמרק, פינלנד, הולנד, טורקיה, נורבגיה, רוסיה, ספרד, יפן, סינגפור, דרום קוריאה ואפריקה.

אודות אקסנצ'ר

אקסנצ'ר (ניו יורק: ACN) מעניקה ייעוץ ניהולי,שירותי טכנולוגיה ומיקור-חוץ בכל העולם. החברה, מחויבת לחדשנות, ומסייעת ללקוחותיה – עסקים וממשלות, להשיג ביצועים גבוהים. עם מומחיות עמוקה בתהליכים תעשייתיים ועסקיים, משאבים גלובליים ומוניטין מוכח, אקסנצ'ר מניידת את כוח האדם, הטכנולוגיה והכישורים הנחוצים, כדי לסייע ללקוחותיה לשפר את ביצועיהם.

החברה מעסיקה מעל ל-177 אלף איש ב-52 מדינות ברחבי העולם. לקוחותיה פזורים ב-120 מדינות, והכנסותיה נטו בשנה הפיסקלית שהסתיימה ב-31 באוגוסט 2009, הסתכמו ב- 21.58 מיליארד דולר. אקסנצ'ר ישראל הוקמה בשנת 2001 ועובדת עם הארגונים המובילים בארץ במגוון מגזרי תעשייה. 

www.accenture.com

 

 קישורים רלבנטים באתר:

 

מנהיגים ברשת

www.leadersnet.co.il

leaders@leadersnet.co.il

© כל הזכויות שמורות ל"מנהיגים ברשת" יוני 2010. החומר מותר לשימוש אישי בלבד. אין לעשות בחומר שימוש מסחרי/עסקי ו/או להפיצו בכל דרך שהיא (להוציא באמצעות יצירת קישור למאמר ספציפי  ולעמוד הבית במקביל) מבלי לקבל רשות מפורשת בכתב מהנהלת האתר

יכול לעניין..

שותף עסקי

בחירת שותף עסקי

  פרק מהספר "הרעיונות הגדולים בקבלת החלטות לניהול עסק רווחי" מאת: עו"ד אליהו עמר   …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *