הודעה לעיתונות (14.04.10): בינת אקספו 2010 'בעקבות המהפכה': אירוע התקשורת הגדול בישראל

rtf1261814713_152274867

הודעה לעיתונות 14.04.10

 

האירוע יתקיים ביום שני, 10 במאי 2010, בגני התערוכה, תל אביב. 

בשנה השביעית לקיומו, יציג הכנס את הטכנולוגיות החדשניות ביותר בעולם התקשורת, אבטחת המידע והמחשוב, וזאת בשמונה אולמות תוכן שיצוידו בטכנולוגיות תצוגה מתקדמות.

 ההשקעה בכנס תגיע השנה לעשרות מיליוני שקלים, עם ציוד טכנולוגי בשווי של יותר מ-25 מיליון שקל ועלות הפקה כוללת בהיקף של 2.5 מליון שקל.

בינת תקשורת מחשבים, מקבוצת רד-בינת, תקיים זו השנה השביעית ברציפות את כנס Bynet Expo 2010 – אירוע  הדגל של קהילת ה-ICT. הכנס מהווה נקודת מפגש לאנשי תעשיית ההייטק והתקשורת ומרכז את כל החידושים העולמיים הרלוונטיים לשוק הישראלי בתחומי המחשוב, התקשורת והטלקומוניקציה. השנה הורחב הכנס ויציג גם פתרונות אבטחה היקפית (HLS) מבוססי IP.

ההשקעה בכנס בינת אקספו תגיע השנה לעשרות מיליוני שקלים, עם ציוד טכנולוגי בשווי של יותר מ-25 מיליון שקל ועלות הפקה כוללת בהיקף של 2.5 מליון שקל. בין 50 החברות שיציגו בתערוכה ניתן למצוא השנה גם את אורנג', הוט, ג'וניפר, סיסקו ופוליקום.

בינת אקספו יתקיים ביום שני, 10 במאי 2010, בביתן מס' 1 במרכז הירידים, גני התערוכה, תל אביב, וצפויים להשתתף בו למעלה מ- 2,500 מנהלים ואנשי מקצוע בתחומי ה-ICT. אמצעי ההמחשה בכנס יתבססו גם הם על הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום התקשורת, ויקנו למשתתפים חוויית משתמש מהדור החדש. את המליאה יפתחו יהודה זיסאפל, יו"ר קבוצת רד-בינת ואלון בן צור מנכ"ל בינת תקשורת, ובאירוע הסיום יוכלו הנוכחים ליהנות ממופע הבידור של אלי ומריאנו.

Follow the Revolution היא כותרת כנס בינת אקספו 2010, שיתמקד השנה במהפכה הטכנולוגית של העשור הקודם ובמשמעויות המהפכה של העשור שבפתח, בתחומי המידע, אינטרנט ורשתות חברתיות, אבטחת מידע והאלחוטיות שהביאה עמה ניידות וזמינות 7X24. השינויים הטכנולוגיים מביאים איתם שינויים דרמתיים בהרגלי הצריכה ותרבות העבודה ברמת הפרט והארגון.

בינת תקשורת, כחברת אינטגרציה מובילה בעולם התקשורת וה-IT, מביאה את המהפכה ללקוחותיה מדי יום, עם הטכנולוגיות והשירותים המתקדמים ביותר של יצרנים מובילים בעולם. כנס בינת אקספו יהיה מפגן ענק מרשים שיתפרש על פני 3,000 מ"ר, של כל הפלטפורמות הטכנולוגיות והשיווקיות שפותחו או נמצאות בשלבי פיתוח, כדי לתת מענה לצרכים החדשים המשתנים של השוק. 

אלון בן צור, מנכ"ל בינת תקשורת מחשבים: "אנו מצויים בעיצומה של מהפכה טכנולוגית שיוצרת שינוי עולמי בדפוסי העבודה, אופי השירותים וניהול המידע. בהתאם משתנה גם תפקידו של האינטגרטור, שנדרש ליישם את המהפכה בהתאם לדפוסי הצריכה המשתנים בארגונים. לבינת חזון משלה לקראת העשור הבא וההיערכות למימושו החלה כבר בעשור הקודם. בינת אקספו היא הפלטפורמה המקיפה ביותר הקיימת כיום בשוק ה-ICT הישראלי, המספקת לנו אפשרות להציג חזון זה ולשותפים שלנו – היצרנים הפועלים בתחום, במה להציג את יכולותיהם. בינת תקשורת וחברות קבוצת בינת ימחישו את יכולות היישום והביצוע הגבוהות המספקות מענה רחב לכלל תשתיות ה-ICT בטכנולוגיה המתקדמת ביותר."

הכנס יחולק לשמונה אולמות תוכן בנושאים: וידאו ותלת מימד, מחשוב ענן, HLS ,אבטחת מידע, טלקומוניקציה, מרכזי מחשוב ותקשורת אלחוטית. האולמות יכללו הרצאות ורבי-שיח בהשתתפות מומחים מקבוצת רד-בינת ושותפותיה העסקיות, כמו גם תערוכת יישומים ענקית, שתספק הצצה אל הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, כולל הדגמות חיות של חידושים שיוצגו בכנס בפעם הראשונה בישראל. בין החידושים שיוצגו: שיחות וידאו קונפרס בטכנולוגיות תלת מימד, שילוב טכנולוגיות חדשניות בתחום ה-HLS כולל יכולות Video Analytics, חשיפה ראשונה בישראל של מתגי תקשורת חדשים, New Generation FW, טכנולוגיות MVNO , פתרונות אלחוט חדשניים, מוקדי שירות מבוססי וידאו, ניהול שיחות וידאו באמצעות iPad , TelePresence, טכנולוגיית כבלים חדשה מבוססת DOCSIS 3.0 , קישור בין אתרים כגון Facebook לעולם הטלפוניה ושרותי ענן מתקדמים.

ערב הכנס תקיים בינת תקשורת אירוע בכירים לראשי קהילת ה- ICT בישראל, במהלכו יציג בפניהם אלכס גלעדי, נשיא קבוצת קשת וחבר הוועד האולימפי, את חזונו בנושא "האירוע הגדול בעולם: חזון – הקמה – מימוש".

 

קישורים רלבנטים באתר:

יכול לעניין..

אתוסיה: מחקר שוק במקצועות התוכנה, אוגוסט 2013: המהנדסים בראש סולם השכר, הרבה לפני כולם

ידיעה לעיתונות מנתונים עדכניים שאספה חטיבת המחקר של אתוסיה, מרוויחים המהנדסים בממוצע עד 40% יותר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *